3 משחקי עץ לימי גיבוש

גיבוש צוות הוא קריטי להצלחה. צוות מגובש, אשר אנשיו סומכים אחד על השני, ורואים זה בזה שותפים לדרך, ייטיב לעמוד מול כל אתגר. כדי להצליח לייצר יום גיבוש מוצלח, חשוב מאוד שהוא יהיה מיוחד ויאתגר את כלל המשתתפים. יום הגיבוש מאפשר להכיר אחד את השני מחוץ לתחומי המשרד, ולראות כיצד כל אחד מאנשי הצוות מתפקד בסיטואציה שונה, מיוחדת ומאתגרת.

 

מבוך כדורים בהפעלה משותפת

ישנו מגוון עצום של ימי גיבוש אשר ניתן להוציא אליהם את הצוות. אחת מהבחירות הטובות ביותר ליום גיבוש, היא יציאה לחיק הטבע. בטבע, האווירה בין אנשי המשרד תשתנה באופן מידי. אנשים שלא דיברו מעולם יפתחו בשיחה זה עם זה, והגבולות בין מנהלים לעובדים יטשטשו, ויאפשרו היכרות מעמיקה יותר. יום גיבוש בשטח לעולם לא יהיה שלם, בלי משחקי עץ מעולים, שנבנו בעבודת נגרות מאומצת. משחקי עץ מוצלחים, יהיו כאלו אשר ידרשו מכלל המשתתפים ביום הגיבוש לפעול יחדיו, ויסייעו לכל אחד למצוא את מקומו בצוות, ואת האופן בו הוא יכול לתרום בצורה הטובה ביותר. אחד מהמשחקים הטובים ביותר לשם כך, הוא מבוך כדורים. מבוך הכדורים הוא למעשה פלטת עץ גדולה, אשר הקרשים עלייה יוצרים צורה של מבוך מסועף. הפלטה מונחת על גבי עמוד מרכזי, כאשר ניתן להטות אותה לכל כיוון אפשרי, וכך לנווט כדור אל עבר היציאה מהמבוך. כאשר כלל העובדים מפעילים את הפלטה יחדיו, רק תזמון מדויק, ושיתוף פעולה מלא יביאו להצלחה. עובדים אשר ינסו לתפוס בכוח את הפיקוד על הנחיית הכדור יובילו לכישלון, וכך גם עובדים אשר לא ישתפו פעולה ויתרמו למאמץ.

 

משחק המקלות העומדים

משחק המקלות העומדים הוא משחק פשוט יותר, אך גם הוא חיוני ליצירת אווירה טובה בצוות ביום הגיבוש. מדובר במשחק אשר פועל על עקרון התזמון המשותף, ותשומת הלב אחד לשני. כל אחד מהמשתתפים מקבל מקל עץ גבוה, וכולם אוחזים אותו בצד ימין, תוך עמידה במעגל מרווח. על המשתתפים להצליח לעזוב את המקל שלהם, ולתפוס את המקל של החבר שלצידם, בלי שאף אחד מהמקלות יפגע ברצפה. בהתחלה, התנועה המסונכרנת תעשה בהישמע פקודה של אחד המשתתפים, אך לאחר מכן הפקודות יפסקו, ועל חברי הצוות להצליח במשימה בלי פקודה קולית, ורק באמצעות התבוננות מעמיקה זה בזה.

 

להגיע הכי גבוה שאפשר יחדיו

משחק עץ מאתגר נוסף לימי גיבוש, כולל תחרות בין צוותים. תחרות זו, תאפשר ליצור גאוות יחידה לצוות, ולרוב תוביל למוטיבציה גדולה יותר להצטיינות. אחת התחרויות העיקריות, כוללת הצבה של פריט כלשהו, בדרך כלל בובה, הכי גבוה שניתן. לשני הצוותים יסופקו חבלים חזקים, וקורות עץ ארוכות, שאמצעותם יהיה עליהם להקים מגדלים של ממש. על העבודה להתבצע בצורה מפוקחת, כדי למנוע פציעות.

 

שיוף

כמה עולה סטנדאפיסט לאירוע

ארגון אירועים מכל סוג שהוא, כולל בדרך כלל גם את ארגון האטרקציות והמופעים השונים הכלולים בו. בין השאר כולל הארגון כאמור את הארגון של המוזיקה וההפעלות באירוע, כמו גם ארגון התפריטים של המזון והמשקאות שהאורחים ייהנו מהם לאורך האירוע כולו. אירועים מסוגים שונים, כוללים גם ארגון של הופעות שונות שעשויות לשדרג את האירוע ולהפוך אותו מאירוע טוב מאד לאירוע מצוין, שהאורחים והמשתתפים בו יזכרו אותו לאורך זמן. אחת האטרקציות שהפכו למקובלות בשנים האחרונות, הינה ארגון של סטנדאפיסט לאירוע. מתי הופעה של סטנדאפיסט לאירועים עשויה לשדרג את האירוע ולתרום באופן משמעותי להשגת התוצאות הרצויות ממנו? כמה עולה סטנדאפיסט לאירוע וכיצד מחושבות העלויות?

מופע מול קהל

הופעה של סטנדאפיסט ושדרוג האירוע

אירועים שונים, בעיקר אירועים עסקיים שנועדו בדרך כלל לרכישת לקוחות חדשים או להצגת מוצרים חדשים ללקוחות פוטנציאליים ואנשי מכירות, חייבים להיות מאורגנים באופן כזה שתשומת הלב של המשתתפים באירוע לא תיפגע לאורך כל זמן האירוע. כיון שיש בכל אירוע תקופות של עליות וירידות, יש למצוא את הדרך לנתק לזמן מה את ההתרחשויות היותר רציניות, לטובת אטרקציה או הופעה שתנקה את הראש לכל המשתתפים ותפנה את תשומת הלב שלהם לחלק הבא של האירוע. באירועים חברתיים או מפגשים עסקיים בלתי רשמיים, יש גם כן מקום להוספת אטרקציה איכותית שתמשוך את תשומת לב הנוכחים. בכל המקרים הללו, הופעה של סטנדאפיסט לאירוע יכולה להיות הדבר הנכון במקום הנכון. מצד אחד ההופעה שומרת את האורחים בתך תרשים הזרימה של האירוע. מצד שני, ההופעה יוצרת הקלה והפרדה בין חלקים שונים שלו, במטרה לשמור על רמה גבוהה של ריכוז בכל אחד מהם.

כמה עולה סטנדאפיסט לאירוע

העלויות של הופעת סטנדאפיסט ישראלי לאירוע, מושפעות ממספר גורמים. הופעה שלמה תתומחר בין 1,500 ₪ ותגיע למחיר של 4,000 ₪ לשעת הופעה כמובן. מעבר לכך יחולו עלויות נוספות. הגורם החשוב ביותר הוא אורך ההופעה. אם מארגני האירוע מזמינים את הסטנדאפיסט להופעה של ערב שלם, הרי שהתמורה עבורה תהיה גבוהה למדיי. מנגד, אם ההופעה היא קצרה יחסית או אם הסטנדאפיסט הוא רק חלק מסדרת הופעות ואטרקציות אחרות, המחיר יהיה  קרוב לוודאי שונה. עם זאת, אין לצפות שהמחיר יהיה יחסי לאורך ההופעה. זאת, כיון שיש מינימום עלויות גם להופעה קצרה.

בהתחשב בכל הגורמים שהוזכרו, ניתן לומר שעלויות של הופעת סטנד אפ לאירוע, יכולות לנוע מסכום של אלפי שקלים בודדים, לסכומים גבוהים בהרבה אם מדובר בהופעה מלאה. זאת, בנוסף לתנאים אחרים כגון החזרי נסיעות ודרישות אחרות שעשויות להתעורר. אם ההופעה של הסטנדאפיסט מותאמת במיוחד לקהל, העלויות עשויות להיות גבוהות יותר. עם זאת, סטנדאפיסט איכותי נותן תמורה מלאה להשקעה ומשדרג את האירוע בצורה ניכרת.

אם יש לך עניין בהופעה של סטנדאפיסט לאירוע, אתה במקום הנכון. גידי ליבנה, סטנדאפיסט לאירועים, נמנה עם טובי האמנים בתחום ויעניק למשתתפים הופעה שתיזכר לאורך זמן. כדאי ליצור קשר כעת ולקבוע את התאריך המתאים לכם להופעה בלתי נשכחת.

הזמנת קוסם למבוגרים לערב גיבוש בחברה.

הילד הופך לנער – בית הכנסת, המסיבה והמשפחה

חגיגת בר מצווה היא חגיגה משמחת במיוחד, ומשום כך יש להקדיש לא מעט מחשבה על ארגון האירוע בצורה הטובה ביותר. כיצד אם כן נוכל לעשות זאת? להלן הפרטים.

חגיגת בר מצווה – כיצד נפיק אותה בצורה הטובה ביותר?

חגיגת בר המצווה מהווה את אירוע השיא בחייו של כל נער, כאשר לרוב מדובר בחגיגה אשר לא מתקיימת רק ביום אחד אלא מתפרסת על מספר אירועים – החל מהעלייה לתורה, מסיבה עם כל המשפחה ולעיתים גם אירוע משפחתי אשר משלב גם את החברים ובני המשפחה. למעשה, כיום ניתן לראות לא מעט אירועי בר מצווה אשר נראים כחתונה לכל דבר, וזאת משום שכל אחד רוצה להפיק את האירוע הטוב ביותר. יחד עם זאת, מדובר בתהליך מלחיץ למדי אשר מצריך חשיבה מקדימה כמו גם קביעה של תקציב אותו נרצה להשקיע מראש, כאשר בלא מעט מן המקרים ניתן לראות כיצד הורים שוברים את קופות החיסכון כדי להעניק לילד את החוויה הטובה ביותר. אולם, ניתן ורצוי להוזיל את העלויות כמו גם לחשוב על רעיונות מקורים, כל זאת בזכות חברת עידנ'ס אשר מאפשרת לבצע השכרה של ציוד לכל אחד מן האירועים, ובכך לחסוך לא מעט זמן, כסף ומאמץ.

איש מתפלל

השכרת ציוד ואטרקציות לחגיגת בר המצווה

אם אתם עומדים כעת לקראת ארגון חגיגת בר המצווה, דעו כי ניתן ורצוי להקל על התהליך באמצעות התקשרות עם חברת עידנ'ס. באמצעות צוות המומחים של החברה, אשר בקיא מזה שנים רבות בתחום תוכלו לארגן את האירוע מא' ועד ת', בהתאמה אישית לצרכים כמו גם לתקציב. בנוסף, תוכלו להיכנס לאתר הרשמי של החברה בכתובת www.idans.co.il/%D7%90%D7%98%D7%A8%D7%A7%D7%A6%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%91%D7%A8-%D7%9E%D7%A6%D7%95%D7%95%D7%94 ולבצע חיפוש באופן עצמאי אודות אין ספור אטרקציות אותן ניתן לקבל ישירות לאירוע שלכם, והן כוללות בין היתר משחקי מחשב, שולחנות משחק, מתנפחים כמו גם ציוד לאירועים אשר כולל גנרטורים, מזגנים, אוהלים ופינות ישיבה אשר יאפשרו נוחות מקסימלית לילדים כמו גם להורים. בנוסף, חברת עידנ'ס דואגת לכם גם בנושא האוכל, וזאת משום שהחברה מאפשרת לקבל דוכני מזון איכותיים ומחומרי גלם טריים בלבד שגם ילדים אוהבים וגם מבוגרים. בכך, תוכלו לחסוך לעצמכם לא מעט מאמץ בנושא הסעודה של האורחים הרבים אשר יגיעו, כמו גם להבטיח כי האירוע שלכם יהיה אירוע בלתי נשכח.

עידנ'ס – החברה הטובה ביותר אליה תוכלו לפנות לצורך ארגון חגיגת בר מצווה

כאמור, אם אתם רוצים להקל על עצמכם ולהעניק לבני המשפחה והחברים חוויה בלתי נשכחת, פנייה לחברת עידנ'ס היא הפנייה הטובה ביותר והמשתלמת, כפי שיעידו מאות הלקוחות המרוצים של החברה אשר קיבלו אטרקציות וציוד איכותי לחגיגת בר המצווה. ליצירת קשר כמו גם קבלת ייעוץ מצוות המומחים של החברה, ניתן לפנות במספר 052-5602602.