הכול על שירותיו של עורך דין מקרקעין מקצועי

אם גם אתם, כמו הרבה ישראלים אחרים, חושבים לבצע בקרוב עסקת נדל"ן כזו או אחרת, אנחנו בהחלט יכולים להבין מדוע אתם מתלבטים איך נכון יהיה לעשות את הדברים. כדאי שתדעו שבין אם אתם.

  • רוצים לקנות דירה
  • רוצים להשכיר נכס ששייך לכם
  • רוצים לעשות תמ"א 38 בבניין שלכם

או שאתם רוצים לעשות כל פעולה אחרת שקשורה לנדל"ן, אתם חייבים שיעמוד לצדכם עורך דין מקרקעין. אומנם זה נכון שניתן יהיה גם לבצע פעולות שונות בעצמכם, על ידי כך שתורידו חוזה שכירות מהאינטרנט, אך האם זה באמת כדאי? בכלל לא בטוח. תארו לעצמכם שאתם מורידים חוזה שכירות, חותמים עליו מול הדיירים שלכם ורק אז, ברגע האמת, מגלים שמשהו בחוזה הזה לא תקין ולא ידעתם. במקרה כזה החוזה לא יוכל לעזור לכם ועלול להיות שאתם תמצאו את עצמכם נגררים לבית המשפט לאינספור דיונים. לכן, כדי להימנע מכל המצב הזה, אנחנו מציעים לכם לקחת עורך דין מקרקעין, ויפה שעה אחת קודם.

מטבעה זהב

שירות שמתאים לדרישות הלקוח

בימינו עורכי דין, בין אם הם עוסקים בתחום הנדל"ן והמקרקעין ובין אם הם עוסקים בכל תחום אחר, יעשו הכול כדי להתאים את עצמם לדרישות הלקוח. לכן ברור מדוע כאשר אתם מחפשים עורך דין, חשוב להבין כיצד הוא יוכל לעזור לכם ומה הוא בדיוק יוכל לעשות. הרעיון הוא לפנות אל אדם שאתם מעריכים, ובעיקר, חשוב להבין מראש על מה אתם משלמים. האם, לדוגמא, עוה"ד שלכם לענייני מקרקעין יוכל לעבור עבורכם על החוזה שעליו הצד השני מנסה להחתים אתכם? והאם אותו עורך דין יוכל גם לקבל אתכם לפגישות אם לא קבעתם איתו מראש, רק כי יש לכם שאלה דחופה? שימו לב שבימינו בכל מה שקשור לעסקאות במקרקעין אתם תשלמו לרוב לא מעט כסף לעורכי הדין. לכן זה טבעי לבקש שירות שיהיה כמה שיותר נרחב ומלא ויש לברר זאת כשמחפשים עו"ד מתאים.

עורך דין שמגיע עם כמה שיותר המלצות

זה לא משנה איזה סוג של עסקת נדל"ן אתם רוצים לעשות, כי בין אם אתם בצד שמוכר, בצד שקונה או שאולי אתם בצד שמשכיר נכס, כדאי יהיה לדעת שמי שמטפל לכם בדברים הוא עורך דין כמה שיותר מוצלח. לכן יש מקום לבדוק את ההמלצות על אותו איש מקצוע, כי מה פתאום שתפקידו את העניינים שלכם בידי אדם שאתם לא לגמרי סומכים עליו? לכן, כאשר אתם מחפשים עורך דין מקרקעין מוביל שתוכלו לדעת שבאמת ידאג לאינטרסים שלכם, עוה"ד מירי יעקב-גביש היא הכתובת הנכונה. עו"ד יעקב-גביש מנוסה, מקצועית ואם תעשו חיפוש אודותיה אונליין, אתם תראו שתמצאו אינספור המלצות מכל הלקוחות שאותם היא כבר שירתה בעבר, אז למה לחשוב פעמיים?

למידע נוסף: https://brunolaw.co.il

הדברים החשובים ביותר לפני חתימה על הסכם שכירות

עומדים לחתום על הסכם שכירות? להלן כמה דגשים חשובים בטרם אתם חותמים, מפי עו"ד מירי יעקב גביש.

חתימה על הסכם שכירות – מה חשוב לדעת?

הסכמי שכירות נחתמים מדי יום, וזאת לאור העובדה כי רבים מאזרחי מדינת ישראל מתגוררים בתנאי שכירות. יחד עם זאת, מסבירה עו"ד מירי יעקב גביש, מומחה לשירותי נוטריון כי בטרם חותמים על הסכם שכירות ישנם מספר דגשים חשובים אשר יש לדעת אותם. ראשית כל,  ישנה חשיבות רבה לבדיקה האם הדירה בה אתם עומדים להתגורר אכן שייכת לבעל הדירה, או למנהל מקרקעי ישראל. על מנת לבצע את הבדיקה הזו, יש להיכנס למרשם הבתים המשותפים, ולבדוק את המצב המשפטי של הדירה אותה אתם מעוניינים להשכיר. בנוסף, מומלץ להיעזר באנשי מקצוע, כגון שמאי, וזאת על מנת לבחון את הנכס באופן מקצועי ולבדוק האם ישנם ליקויים בדירה, בכדי למנוע עוגמת נפש כתוצאה מדליפה, בעיות באינסטלציה או בחשמל וכו', בעת כניסתם לדירה. פרמטר נוסף נוגע לזמן העזיבה של הנכס, כמו גם העלאת המחיר בתום החוזה. חשוב לבדוק כי החוזה עליו אתם חותמים מול בעל הנכס מציין מראש כי במידה ובעל הדירה יחליט להקפיץ את מחיר השכירות, תוכלו לקבל התראה מראש – לפחות פרק זמן של חודשיים. בעלי דירות רבים מבקשים ערבויות מצד שלישי או דרך הבנק, ועל כן בדקו היטב כי שטר הביטחון אותו אתם משלמים לא יופקד בחשבונו של בעל הדירה, בכדי למנוע בעבורכם עוגמת נפש כתוצאה מהוצאה כספית אדירה.

ידיים

ליווי משפטי בעת חתימה על הסכם שכירות

כאמור, הסכם שכירות הוא הסכם סטנדרטי אך משתנה מבעל דירה אחד לשני, ועל כן חשוב מאוד להיוועץ עם עורך דין מומחה לתחום, בכדי לוודא כי כל סעיפי החוזה מותירים אתכם מוגנים, גם בעת מצב בו מתרחש מצב של ביטול חוזה השכירות, בטוענות כאלו ואחרות. על מנת לוודא כי אתם מוגנים מבחינה משפטית אל מול בעל הדירה, היוועצות וליווי של עורך דין מומחה לתחום הנוטריון תבטיח כי גם במידה ובעל הדירה ירצה לבטל את החוזה, תהיו מוגנים משפטית וכן תוכלו לקבל ייצוג משפטי, באם תרצו לגשת לתביעה אזרחית, בבית משפט לתביעות קטנות.

עומדים לחתום על חוזה שכירות? עו"ד מירי יעקב גביש תלווה אתכם לכל אורך התהליך

עו"ד מירי יעקב גביש היא מומחית לנוטריון ולה שנים של ניסיון בתחום. ברבות השנים ליוותה עו"ד גביש מאות שוכרים מכל רחבי הארץ בעת תהליך חתימת החוזה, והן לאחריו – במידה והחוזה התבטל או חלה הפרה מצד בעל הדירה. על כן, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עוד היום דרך מספר הטלפון 073-3744460 או השאירו פרטים באתר הרשמי בכתובת https://brunolaw.co.il לקבלת מידע נוסף וייעוץ מידי.