חיפוש

3 שאלות שחשוב לשאול תא עורך הדין לפני מכירת דירה

עסקה של קנייה או מכירה של נכס היא אחת העסקאות המשמעותיות ביותר שניתן לבצע. למעשה, אצל מרבית האזרחים, רכישה או מכירת דירה ייחשבו כעסקה הגדולה ביותר בחייהם. באופן טבעי, ככל שעסקה היא גדולה יותר, כך היא גם בעלת משמעות רבה יותר והשלכות מרחיקות לכת.

לכן, כדאי להימנע מסיטואציה לא רצויה, בה העסקה מתקדמת לכיוון לא טוב, וכדאי להתייעץ עם גורם מקצועי. לשם כך ריכזנו עבורכם 3 שאלות שחשוב לשאול עו"ד לפני מכירת דירה.

 

עם איזה סוג של עורך דין כדאי להתייעץ?

התשובה לשאלה הזאת היא ברורה וחד משמעית  – עורך דין מקרקעין. עורכי דין, כמו יוני לוי עורך דין מקרקעין, הם אנשי מקצוע שהתמחו באופן ייעודי לעסוק בענייני מקרקעין לרבות עסקאות מכירת דירה.

בציבור הרחב ישנים כאלו שחושבים שאם הם מכירים עורך דין כלשהו הוא בהכרח יידע לתת להם מענה לכל שאלה משפטית או מנהלית שעולה בדעתם. חשוש להבהיר, כשזה נוגע לענייני מקרקעין, רק עורך דין מקרקעין יידע לספק לכם מענה שמבוסס על ידע מקצועי.

 

השאלות שכדאי לשאול לפני רכישה דירה

אז בלי הקדמות מיותרות – הנה 3 השאלות שחייבים לשאול עורך דין לפני עסקה של רכישה דירה:

 

מה תחום ההתמחות שלך?

כאמור, כשזה נוגע לעסקאות מכירת דירה, עורך הדין היחידי שיידע לסייע וללוות עסקת מכירת דירה הוא עורך דין מקרקעין. לפני הכול, חשוב לשאול אותו אם זה אכן תחום ההתמחות העיקרי שלו.

 

האם יש לך ניסיון בעסקאות דומות למקרה שלי?

לאחר שהבנו שעורך דין מקרקעין הוא האיש שנרצה לצידנו, חשוב לוודא כי הוא מחזיק בניסיון הדרוש. כמו שעולם המשפטי הוא רחב כך גם עולם המקרקעין הוא רחב, למעשה קיימים עורכי דין מקרקעין רבים שמתעסקים בעיקר בסקטור מסוים בתוך עולם המקרקעין וכלל לא עסקו בעסקאות מכירת דירה בפועל. לפני שמעסיקים עורך דין מקרקעין, חשוב לוודא כי יש לו ניסיון מוכח בעסקאות מכירת דירה.

 

תוכל לספק לי המלצות מלקוחות קודמים?

עורך דין מקרקעין מוצלח ומיומן, יהיה כזה שכבר לקח חלק בעסקאות והשאיר את הלקוחות מרוצים. במקרה כזה, עורך הדין לא יפחד מהשאלה הזאת וישמח להפנות אתכם ללקוחות עבר. כמו כן, המלצות חמות הן אינדיקציה מעולה לטיבו של עורך הדין ולתפקודו בשטח. אל תהססו לבקש מעורך הדין המלצות לפני שתמשיכו אתו הלאה.

 

לסיכום – צאו לעסקת החלומות שלכם

עסקה של מכירת דירה היא משמעותית, גדולה ובעלת השלכות כלכליות ענקיות. אסור להקטין ראש בחשיבות של ביצוע עסקה מדוקדקת, מחושבת ומקצועית. לשם כך, חשוב להיוועץ בעורך דן מקרקעין מקצועי ומיומן, כזה שמכיר מקרוב את העולם הזה וכזה ליווה לקוחות מרוצים. נאחל מכאן הצלחה רבה ובשורות טובות!

מכירת דירה

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
ועדת ערר
מהי ועדת ערר?

בהתאם לחוק, כל מוסד חינוכי המחנך יותר מעשרה ילדים מגיל שלוש ומעלה מחויב ברישיון משרד החינוך. רישיון זה ניתן בתחילת שנה, ולמוסדות יש אפשרות לזכות

קרא עוד »