חיפוש

5 טיפים לניקוי ספות עור

ניקוי ספות מעור עלול להתגלות כדבר מסובך ועדין מאד. למרות הדימוי המאסיבי של העור, הרי מדובר בחומר עדין מאד. כל כתם שנוצא על העור בולט מאד וגורם לספה להיראות שלט במיטבה במקרה הטוב, ולהיראות ממש רע במקרה הפחות טוב. כמובן, שגם צבע הספה, קרי צבע העור הוא משמעותי בעניין זה. אבל למרות האמור לעיל, מרבית הכתמים הנוצרים על גבי הריפוד של ספות עור ניתנים להסרה. זאת, בתנאי שפועלים מהר ונכון. בשורות להלן נביא 5 טיפים לניקוי ספות מעור.

מה בין ספות עם ריפוד עור לריפוד מסוגים אחרים

ספות עם ריפוד עור אמיתי, הן ספות יקרות מאד, ויחד עם זאת עדינות בצורה יוצאת דופן. בדרך כלל, ספות מעור נוטות לספוח אליהם כתמים שונים, כאשר למרבה הצער בחלק ניכר מהמקרים כאשר מבחינים בכתמים הדבר קורה מאוחר מדיי. כתם שנספג אל תוך העור הופך קשה להסרה במקרה הטוב, ובלתי ניתן לניקוי במקרה הפחות טוב. ספות בד, לעומת זאת, הן פחות נוחות לניקוי. מנגד, קל יותר לזהות כתמים על הספה. כיון שכך, קל יותר להקטין את הכתם, ובהינתן החומרים המתאימים יש סיכוי טוב שהכתם יוסר במלואו. אבל הדבר הטוב ביותר שאפשר לעשות, הוא פשוט לשמור על הניקיון. למנוע מהילדים לשחק בסלון כשהריהוט לא מכוסה, ולהשגיח טוב יותר על הנעשה.

טיפים לניקוי ספות

בשורות הבאות נביא 5 עצות לניקוי יסודי ואיכותי של ספות עור. יש לציין כי ניתן ליישם את הטיפים בנפרד, או כמקשה אחת שתסייע לייצר תוצאות איכותיות בכל האמור בניקוי ספות.

לשאוב אבק לעיתים קרובות: פעולת השאיבה של האבק מהספה, נועדה בראש וראשונה להסיר ממנה פירורים ואבק שהצטבר. עם זאת, שאיבת אבק בעזרת המברשת הרכה של השואב, עשויה לשפר את התוצאות ולהשאיר ספה נקייה הרבה יותר ומוכנה להמשך תהליך הניקוי. חשוב לבצע את השאיבה בעדינות, על מנת שלא לפגוע בעור. זאת הסיבה שמלכתחילה נאמר שיש להשתמש במברשת הרכה.

להעביר מטלית לחה: לאחר השאיבה,כדאי להעביר על הספה מטלית לחה. את המטלית חשוב להעביר בעדינות, על מנת שלא לפגוע בצבע ובמרקם של העור. המטלית הלחה תסלק כתמים ששואב האבק פספס, ותשאיר רק את הכתמים העקשנים ביותר. יש הגורסים שאפשר לשטוף את העור במים וסבון. הדבר איננו מומלץ כאן, למעט מקרים חריגים או אם ברור לכם שהפעולה לא תזיק לציפוי העור. דם שימוש בסודה לשתיה איננו מומלץ, כיון שהוא עלול לגרום להתפרקות העור.

ניקוי באמצעות חומרי ניקוי ספות טבעיים: אם כל הפעולות דלעיל בוצעו והכתם או הכתמים עדיין לא חלפו מהעולם, ניתן לנסות לנקות את הספה באמצעות מטלית טבולה במים מהולים בחומץ. מדובר בחומר ניקוי טבעי ואיכותי, המסוגל לטפל במגוון רחב של כתמים.

להשתמש בחומרי ניקוי מקצועיים: אפ שיטות ניקוי ספות שהוזכרו לעיל לא הצליחו, הדבר הנכון ביותר לעשות הוא ליצור קשר עם המומחים של קלינטק. אנשי המקצוע שלנו יגיעו אליכם בהקדם וינקו את הספה בעזרת חומרים איכותיים וייעודיים. זאת, תוך שמירה על ספת העור מנזקים ופגיעות,

בפסח הזה לא פוסחים על השטיחים והספות לכתבה נוספת של וואלה לחצו כאן.

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא